Kontakt

Mystkowski & Mystkowska
Zespół kancelarii prawnych

Radca Prawny Olsztyn, Adwokat Olsztyn

10-541, Olsztyn
ul. Dąbrowszczaków 34/2a

Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania.

radca prawny tel.: 608 573 009 (prawo budowlane)
adwokat tel.: 604 48 33 99 (sprawy odszkodowawcze, wypadki drogowe )
e-mail: biuro@mystkowscy.pl
www.mystkowscy.pl

O nas

Kancelaria stworzona została z myślą zapewnienia sprawnej i profesjonalnej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Zespół Kancelarii tworzy radca prawny Anna Mystkowska-Pływaczewska i adwokat Radosław Mystkowski oraz osoby współpracujące z Kancelarią. Wiedza i ponad 15 letnie doświadczenie daje rękojmię, iż powierzone sprawy poprowadzone zostaną sprawnie i rzetelnie. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując najwyższy poziom usług. Współpraca adwokata i radcy prawnego gwarantuje kompleksową obsługę prawną. Zachęcamy do zapoznania się z jej ofertą i skorzystania z naszych usług.

Radca Prawny

Anna Mystkowska – Pływaczewska. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. Od 2006 r. prowadzi indywidualną kancelarię prawną. Orzekała  w  sprawach administracyjnych w komisjach Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Olsztynie, którego była członkiem. Wykładała prawo cywilne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Specjalizuje się w prawie administracyjnym i prawie cywilnym.  W zakresie głównych zainteresowań prawnych pozostaje problematyka obejmująca prawo budowlane, zarówno na płaszczyźnie administracyjno-prawnej jak i cywilistycznej . Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach prawnych i olsztyńskich instytucjach publicznych (m.in. czternastoletnie doświadczenie w  powiatowych organach nadzoru budowlanego). Zajmuje się doradztwem związanym z procesem budowlanym oraz reprezentuje klientów w postępowaniach związanych z dochodzeniem roszczeń inwestorów oraz wykonawców wynikających z umów o roboty budowlane. Sporządza również specjalistyczne opinie prawne związane z potrzebą wykładni przepisów prawa budowlanego. Z uwagi na obsługę prawną instytucji sektora budżetowego zajmuje się również sferą związaną z prawem zamówień publicznych, prawem cywilnym , prawem pracy oraz egzekucją roszczeń.

Adwokat

Radosław Mystkowski. Ukończył aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Białymstoku. Od 2006 r. prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką.  Obecnie członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie. Wykładał postępowanie cywilne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego – Katedra Prawa i Postępowania Cywilnego. Świadczy pomoc prawną klientom indywidualnym oraz prowadzi obsługę prawną przedsiębiorców. Specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych w procesach cywilnych oraz w sprawach dotyczących wypadków komunikacyjnych w postępowaniach karnych  i w tym zakresie prowadzi kilkadziesiąt procesów sądowych rocznie na terenie całego kraju. Do chwili obecnej przeprowadził skutecznie około 800 spraw skutkujących uzyskaniem stosownego odszkodowania. Jego dewizą jest uczciwa i rzetelna informacja dla klienta o możliwych roszczeniach oraz ich wysokości w procesach odszkodowawczych.

Tagi: Prawnik Olsztyn, radca prawny Olsztyn, prawo budowlane Olsztyn, adwokat Olsztyn

Copyright (C) mystkows.pl Realizacja strony: Estymo